top of page
מועדפת.jpg

אהלן, נעים לנו מאד!
רצינו שתכירו אותנו לעומק לפני שאנחנו יוצאים לדרך משותפת.

זוג בחיים מזה 25 שנים, וזוג בעסק שלנו, ECHODESIGN, כבר 20 שנים. 
בנוסף להיותה מעצבת, שריתה אומנית בנשמתה, רקדנית מקצועית, פסלת ויוצרת. רון בנוסף להיותו מעצב , מזרחן ואיש היי-טק בעברו, ונהנה מספורט אתגרי ומצילום. 

קצת עלינו

שריתה למדה אדריכלות פנים באסכולה, אומנות רב תחומית באוניברסיטת ת"א ופיסול  בבית ספר בסיס. 
רון למד תואר ראשון במזרחנות באוניברסיטת ת"א, עשה הסבת אקדמאים לתכנות ומחשב ב IBM, בוגר הנדסאי בנין במכללת ספיר ובוגר תואר שני לעיצוב אורבני בבצלאלM.Urb.Des.


בנוסף, שנינו בוגרי מגוון קורסים בהתפתחות ולווי אישית. 


יש לנו ניסיון של מעל שני עשורים בתכנון מגוון רחב של פרויקטים ,בפקוחים בשטח, מתן פתרון למשברים והובלת תהליכי בניה מורכבים עם מאות זוגות ועסקים. אחרי כל כך הרבה שנים בתחום, יש לנו את היכולת לנתח כלכלית תהליכים שנגזרים מעולם האדריכלות והעיצוב ולהבין את ההשפעות שלהם על כלל המרכיבים.

 

הקווים המנחים אותנו הם חדשנות, מקצועיות ודיוק, למענכם. 

ההשכלה וההכשרה שלנו

אנחנו חיים במדבר וחיים מהמדבר. הסביבה האקולוגית המיוחדת נותנת לנו נקודת המבט ייחודית, הניכרת בפרויקטים. עם זאת, אנחנו מאוהבים בערים הגדולות ומושפעים גם מהן. אנחנו נושמים וחיים עיצוב, אסתטיקה וצבע וזה בא לידי ביטוי בעיצובים שלנו. 

החיים במדבר, כמצע

אחד הערכים המשמעותיים בחיינו הוא ערך הנתינה. מידי שנה אנחנו  לוקחים על עצמנו פרויקט קהילתי בהתנדבות מלאה. בנוסף, אנחנו מלווים עמותה של הלומי קרב, מכהנים בוועד המנהל של העמותה ומתכננים עבורם כפר שיקומי.

עשייה למען הקהילה

בית הוא המרחב בו אנחנו מבלים את רוב שעות חיינו. הוא הלב הפועם, הנשמה, של המשפחה. בבית אנחנו גדלים יחד, כיחידים, כזוג, כמשפחה.


בראיה שלנו תכנון בית הוא יצירה שמשקפת אתכם. היצירה נבנית על פי עקרונות מנחים מרכזיים, המתמזגים אל תוך הסביבה בה היא מתקיימת תוך ניצול כוחות הטבע, תוואי הסביבה והשטח לזרימה אנרגטית אינסופית בין המרחבים השונים. 

הבית שלכם, הקנבס שלנו

קיימות היא ב-DNA שלנו מראשית דרכנו. פילוסופיית התכנון והעיצוב שלנו היא ירוקה. הבתים שלנו נבנים מקירות מעובים וטרמיים, אנחנו דוגלים בהכנסת אור טבעי לכל חלל, הזרמת רוח בצורה מיטבית לתוך המרחב, יצירת חללים הוליסטים נעימים למשתמשים, שילוב מערכות מחזור וניצול אנרגיות שמישות.

הסביבה, כמשהו שצריך להוקיר 

בעינינו, חלק מהותי מהיצירה הוא המפגש עם הלקוחות שלנו. השיחות הללו מפרות אותנו, נותנות לנו צוהר אל תוך חייכם ומבט מרתק על הטבע האנושי. האופי שלכם, המשפחה שלכם, האמונות שלכם, הם עבורנו חומר גלם נוסף אתו אנחנו עובדים, בדיוק כמו עץ או מתכת, ואותו אנחנו משלבים אל תוך היצירה. מתקבלת טביעת אצבע הייחודית לכל פרויקט, שמשקפת אתכם ונובעת משיתוף הפעולה ההדוק שנעשה בינינו. אנחנו בונים בינינו מערכת אמון ושקיפות, שמבוססת על הקשבה לצרכים שלכם, וזיקוק של הצרכים הללו למשהו קונקרטי, שיהיה לבסוף בית החלומות שלכם. מבחינתנו, העבודה יחד חייבת להיות חיובית, וחווייתית, תהליך שמלא בהנאה ובריגוש.

התהליך המשותף בינינו

הסטודיו שלנו

המשרד נמצא במושב מבטחים, בנגב, במדבר שכל כך מהווה השראה עבורנו. 


סטודיו ECHODESIGN עוסק בתכנון ועיצוב של בתי מגורים, דירות, עסקים ,מרכזים מסחריים, חללים ציבוריים ותיירות. צוות הסטודיו כולל אותנו, כמעצבים ואדריכלים, הנדסאי אדריכלות ואשת הדמיות. 


אנחנו מתחייבים לתת ללקוחותינו את השירות המקצועי, האיכותי והטוב ביותר.

הצוות

שריתה פלד.jpg

שריתה פלד, בעלים

  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Instagram Icon
רון פלד.jpg

רון פלד, בעלים

  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey Instagram Icon
שירה רזיאל.jpg

שירה רזיאל

הנדסאית אדריכלות

ירין שאשא.jpg

ירין שאשא

הנדסאי אדריכלות

יערה אריאל.jpg

יערה אריאל

הנדסאית אדריכלות

מריה טיכונוב.jpg

מריה טיכונוב

הדמיות

bottom of page